Agnieszka Malinowska

W 1999 roku ukończyła Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej. W 2008 roku uzyskała uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Od 2013 roku, jest słuchaczką Studium doktoranckiego na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. W 2017r. wszczęła otworzyła przewód doktorski. Od 2018r. pracuje jako asystent na Politechnice Gdańskiej w Katedrze Architektury Mieszkaniowej i Użyteczności publicznej. 
W swojej karierze zawodowej współpracowała z wieloma wiodącymi biurami projektowymi z całej Polski, min.: ATELIER 3 Girtler & Girtler Biuro Architektoniczne S.C. Warszawa, WARSZTAT ARCHITEKTURY Pracownia Autorska Krzysztof Kozłowski Sopot, P.P.W. FORT Sp. zo.o. Architekci Gdańsk.


Karolina Taraszkiewicz

 W 2008 roku ukończyła Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej. W 2013 roku uzyskała uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Od 2010 roku, jest słuchaczką Studium Doktoranckiego na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Od 2015 roku, pracuje jako Asystent na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. W swojej karierze zawodowej współpracowała z wieloma wiodącymi biurami projektowymi min.: P.P.W. FORT Sp. zo.o. Architekci Gdańsk.