Agnieszka Malinowska


- W 1999 roku ukończyła Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej z tytułem magistra inżyniera architekta.
- W 2008 roku uzyskała uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.
- Od 2013 roku, jest słuchaczką Studium doktoranckiego na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. - W 2017r. wszczęła otworzyła przewód doktorski.
- Od 2018r. pracuje jako asystent na Politechnice Gdańskiej w Katedrze Architektury Mieszkaniowej i Użyteczności publicznej. 

- W swojej wieloletniej karierze zawodowej współpracowała z wieloma wiodącymi biurami projektowymi z całej Polski, min.: ATELIER 3 Girtler & Girtler Biuro Architektoniczne S.C. Warszawa, WARSZTAT ARCHITEKTURY Pracownia Autorska Krzysztof Kozłowski Sopot, P.P.W. FORT Sp. zo.o. Architekci Gdańsk oraz FORT Taraszkiewicz.

Zajmuje się sporządzaniem wielobranżowych projektów architektonicznych o funkcjach mieszkalnych i użyteczności publicznej z zagospodarowaniem terenu wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę. 
Bardzo chętnie angażuje się również w projekty wnętrz począwszy od aranżacji mieszkań po przestrzenie komercyjne i biurowe.

 


Karolina Taraszkiewicz

Karolina Taraszkiewicz / 19.11.2015, 21:05
-W 2008 roku ukończyła Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej.
-W 2013 roku uzyskała uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.
-Od 2010 roku, jest słuchaczką Studium Doktoranckiego na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej.
-Od 2015 roku, pracuje jako Asystent na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej.
-Od 2020 roku prowadzi na YouTube kanał KaraTe Project, w którym porusza zagadnienia związane z projektowaniem, wizualizacjami 3D i nauką wykorzystywania technik komputerowych w projektach architektonicznych.

-W swojej karierze zawodowej współpracowała z wieloma wiodącymi biurami projektowymi min.: P.P.W. FORT Sp. zo.o. Architekci Gdańsk, oraz FORT Taraszkiewicz której obecnie jest V-ce Prezesem.